Obsah

FLORBAL - OBLASTNÍ KOLO PRAHA 2016

Typ: ostatní
V sobotu 5. března 2016 jsme se zúčastnili 5. kola regionální soutěže ve florbalu na Dobříši. Vítězstvím nad Příbramí, Dobříší B i Jincemi se nám v kategorii mladších žáků podařilo postoupit z našeho regionu do oblastního kola, které se konalo v neděli 10. 4. v Tyršově domě v Praze.

Jak se na místě ukázalo, byli jsme zde úplnými nováčky mezi týmy, které se v tomto turnaji a na tomto místě utkávají pravidelně. 
Hned prvním soupeřem nám byla Třebíč, která se ukázala jako velký favorit soutěže. Prohra s nimi nás proto až tak nemrzela. Se Sokolečí jsme prohru o tři góly také přijali. Ale porážky se Švihovem, stejně jako s Náměští nad Oslavou vždy jen o jeden jediný gól, to nás mrzelo hodně. Zvláště, když se poté ukázalo, že vlastně o tu jednu jedinou branku jsme byli vyřazeni z dalšího postupu v turnaji! 
Obsadili jsme tedy jako nováčči v oblastním turnaji Přeboru ČOS 8. – 9. místo. Získali jsme ale mnoho nových zkušeností a věřím, že je příští rok zúročíme! Moc děkuji za podporu rodičů a fanynek a těším se na další společné akce. 
 


Vytvořeno: 19. 2. 2018
Poslední aktualizace: 20. 2. 2018 10:37
Autor: Správce Webu