Obsah

INFORMACE Z ODDÍLU FLORBALU

Typ: ostatní
INFORMACE Z ODDÍLU FLORBALU Letošní sezónu 2015 – 2016 jsme zahájili velmi rozpačitě. Jednak pro nás nastalo poměrně nepříjemné zdržení ohledně zprovoznění nově zrekonstruované tělocvičny; Je moc krásná a příjemná, ale naše tréninky začaly se zpožděním a do 1. turnaje jsme nastupovali téměř bez rozehrání. Je to vidět na výsledcích turnajů, což zřejmě ovlivní i postup z regionálního kola na přebory v Praze.

Uvidíme. Druhá věc, která nás trápí, je stále chybějící trenér starších žáků. Jejich tréninky se zatím vůbec nerozběhly (Jen jeden turnaj.) Naopak začali hrát i „mini“ žáci, takže jsme je vzali s sebou na dva turnaje. Moc děkuji rodičům, prarodičům a asistentce Tereze Matoušové za účast a pomoc nejen při těchto turnajích, bez jejich pomoci bychom to uskutečnit nemohli. 
Jednotlivá kola (4) probíhala od října 2015 do ledna 2016. Další, 5. kolo, otevřené, s přímým postupem na přebory v Praze se uskuteční 5. března 2016 na Dobříši. Pojeďte nám fandit!
Turnaj 9. ledna 2016 v Milíně se myslím velmi vydařil. Byli jsme potěšeni povzbuzováním diváků, kteří chvílemi vytvořili opravdu bouřlivou atmosféru. Doufám, že jste si to také užili. Po technické stránce velmi děkuji Sokolu Příbram, jmenovitě panu Vojtěchu Šamšulovi (vše kolem mantinelů). Monika Levíčková, oddíl florbalu


Vytvořeno: 19. 2. 2018
Poslední aktualizace: 19. 2. 2018 10:54
Autor: Správce Webu