Obsah

MASTER CLASS 2019

Typ: ostatní
MASTER CLASS 2019 Letos se již po třinácté konaly v tělocvičně Základní školy Milín závody v aerobiku - Master class, což je vlastně soutěž jednotlivých závodnic a i týmů. Tyto závody pořádá Sport klub Milín, který vede trenérka Šárka Nosákovcová.

Letos se do Milína sjelo na sto padesát dívek (10 týmů), aby své výkony představily tříčlenné porotě, která děvčata hodnotila. Dívky bojovaly ve čtyřech kategoriích v závodě jednotlivců a v každé z nich měl Milín želízko v ohni.

Na třetí místo v kategorii dívek do 7 let dosáhla Amálka Belginová.  Stejnou medaili, tedy bronz, v kategorii 10 - 12 let získala Nika Hradská. V kategorii 13 -15 let obsadila třetí místo Adélka Zelenková.

V týmech, které má milínský oddíl dva, jsme získaly dvakrát stříbro. Aerobičky ze Sport klubu Milín jsou zkrátka šikulky. Těšíme se ještě na další závody, kterých nás čeká v letošním roce ještě pět (v různých regionech). Držte nám palce.

Vytvořeno: 25. 2. 2019
Poslední aktualizace: 25. 2. 2019 13:11
Autor: Knihovna správce