Obsah

VÁNOČNÍ BADMINTONOVÝ TURNAJ 2018

Typ: ostatní
VÁNOČNÍ BADMINTONOVÝ TURNAJ 2018 1 Turnaj se uskutečnil 17. prosince 2018a a bylo to v pořadí již třetí vánoční měření sil.

V tělocvičně se netopilo (škola má prázdniny) a zima tam byla značná, ale zase byla dobrým hnacím motorem. Hra měla spád (každý se chtěl zahřát pobíháním po kurtu) a sportovce rozehřívala i vidina získání první ceny. Ta byla jako obvykle sladká – dort. Turnaj ve čtyřhře se tentokrát hrál stylem - každá dvojce s každou a pouze jeden set. Vyhodnocení probíhalo v knihovně, kde bylo o poznání tepleji. Na stupni nejvyšším stanuli kluci Gergelovi (Jiří a Dominik), na druhou příčku hrdě vyskočili Maruška Palivcová (nováček oddílu) s Láďou Suchanem a na třetím místě balancovaly Anežka Vojáčková a Jitka Jahodová. Nicméně odměny dostali díky štědrosti Ládi a Jirky úplně všichni, dokonce i jediný zasloužilý divák (Zdenička Šuchaňů).

Vytvořeno: 11. 1. 2019
Poslední aktualizace: 12. 1. 2019 11:45
Autor: Správce Webu