Školní multifunkční hřiště

Nové hřiště návrh 1 ZŠ Milín působí jako spádová škola i pro okolní obce. Zřizovatel i škola se snaží podporovat jejich všestranný rozvoj. Obec Milín investovala významnou částku do obnovy školní tělocvičny, stále však chybí kvalitní venkovní hřiště pro sportovní a jiné pohybové aktivity žáků.

Vybudování chybějícího sportovního zařízení pro více než 300 žáků vyžaduje investici řádově několika milionů korun. Při realizaci takového projektu nelze v současné době spoléhat jen na finanční podporu obce. Snažíme se i uspět v různých dotačních projektech, ale hřiště je potřeba co nejdříve, proto se obracíme i na veřejnost s žádostí o poskytnutí finanční podpory. Samozřejmostí je prezentace případných sponzorů v různých formách dle dohody. Tento projekt aktivně podporuje též místní sportovní spolek Aktivity klub.

V případě Vašeho zájmu o bližší informace k projektu, případně o spolupráci, kontaktujte prosím Pavla Kopeckého, ředitele ZŠ Milín. Telefon: 601 094 981, e-mail: kopecky@zsmilin.cz

Link na transparentní účet:

Vytvořeno: 17. 5. 2022
Poslední aktualizace: 18. 5. 2022 8:16