Milínský zpravodaj nyní zdarma

Milínský zpravodaj nyní zdarma 1Počínaje letošním rokem bude tištěn měsíčník Milínský zpravodaj zdarma. K dispozici je v prodejně COOP, koloniálu Koruna, řeznictví, novinovém stánku a v knihovně. Dále budou v budově OÚ Milín.

Od ledna bude obec zajišťovat dodávání po jednom výtisku na adresy občanů, kteří měli v loňském roce předplatné. Ostatní výtisky budou k dispozici na veřejných místech, kde se dosud Milínský zpravodaj prodával.

Roznášková služba je přednostně určena starším a zdravotně postiženým spoluobčanům.

Pokud se týče osad (Konětopy, Buk, Rtišovice, Stěžov, Kamenná i Slivice), budou na veřejných místech v dohledné době instalovány plexisklové schránky, ze kterých si budou občané moci výtisk vyzvednout.

V elektronické podobě je ve stejné záložce, jako tomu bylo dříve, tj. Život v obci/Milínský zpravodaj

Vytvořeno: 6. 1. 2021
Poslední aktualizace: 6. 1. 2021 14:10