Chcete pomoci Ukrajině?

vlajka UKObec Milín ubytovala několik utečenců z Ukrajiny. Spolupracuje s Farností Slivice, místní základní školou, organizací Skaut-Junák a soukromými osobami, které nabídly svoji pomoc. Momentálně nepotřebujeme žádné věci do sbírky.

Milín bude připraven ubytovat zatím asi 30 osob, pokud se někdo chce zapojit s pomocí, kontaktujte místostarostu obce Vladimíra Vojáčka (tel. 603958654, obecmilin@volny.cz).

V současnosti nepřijímáme už žádné věci, protože se jich od dárců sešlo až nadbytek. Pokud něco nabízíte, napište prosím stručný e-mail na adresu: knihovnamilin@volny.cz, kde uvedete i své telefonní číslo a jméno. V případě potřeby se na Vás obrátíme.

Knihovna Dr. E. Bořického zveřejnila pro návštěvníky knihovny  informační leták, který je i v ukrajinském a ruském jazyce.

Informační letáky ze Středočeského kraje:

Informace UA - oranžový stupeň (CZ)

Informace UA - oranžový stupeň (UA)

Informace UA - zelený stupeň (CZ)

Informace UA - zelený stupeň (UA)

Leták Finanční příspěvky

Leták Psychologická pomoc