Vystoupení souboru Radost v domovech pro seniory

U příležitosti tříkrálového svátku (přesně 3. ledna 2019) zavítal soubor Radost navštívit své bývalé spoluobčany v domovech pro seniory.

Pravidelná návštěva našich bývalých spoluobčanů před Vánoci se v loňském roce z důvodu časového vytížení přesunula do období svátku Tří králů. Pěvecký soubor Radost pod vedením Marušky Vondráškové vyjel za doprovodu místostarosty Vladimíra Vojáčka ve čtvrtek 3. ledna 2019 dopoledne na návštěvu domovů v Březnici a Dobříši. Ženy zazpívaly své nacvičené písně a čtyřem bývalým Milínským byly předány dárkové tašky. Odpoledne se návštěva uskutečnila v domově v Rožmitálu pod Třemšínem. Nyní došlo ke změně zástupce obce: místo V. Vojáčka pozdravila šest občanů knihovnice Dana Reiterová a následně jim předala dárky. Soubor Radost zpíval před mnoha obyvateli domova a sklidil zasloužený potlesk.

Zde na tomto odkazu si můžete pustit krátkou ukázku z vystoupení v Rožmitále: https://youtu.be/AvJ1fXoBwNkVystoupení v Rožmitále

Vytvořeno: 24. 1. 2019
Poslední aktualizace: 24. 1. 2019 14:51