Obsah

Badmintonový turnaj v Sadské 2019

Typ: ostatní
Badmintonový turnaj v Sadské 2019 1 18. – 19. května 2019 se oddíl badmintonu zúčastnil v Sadské dalšího společného turnaje, v pořadí již třetího. Vše se odehrávalo v moderní sportovní hale v Kounicích, kde jsme své výkony poměřovali od 9 – 16.30 hodin. A tentokrát jsme nastoupili už v týmových dresech, velmi slušivých.

Turnaj to byl zdařilý, pěkně „odsejpal“, občerstvení bylo opět výběrové a ceny pro vítěze velmi praktické. Hrály se smíšené čtyřhry (milínští proti sadským) a každý s každým, takže zápasů bylo mraky. V této hře za nás milínské zvítězili A. Pacovká s J. Gerglem, 2. místo obsadili L. Suchan a K. Král, 3. A. + A. Vojáčkovy. K turnaji patřily i závěrečné exhibiční zápasy, při kterých se utkaly dvě dvojice nasazených hráčů (zvlášť ženy a muži). Za Milín to byla dvojčata Vojáčkových a A. Vojáčková s J. Jahodovou (ženy), v mužské části – L. Suchan + J. Gergel a V. Kalík ml. s Z. Kosem. Hoši bohužel na stupni vítězů nestanuli a ženy obsadily místo první.

Odpoledne po ukončení sportovní části došlo i na část družební. Víkend to byl zdařilý, tudíž co si přát více? Možná o něco méně zkažených míčků v říjnu (předběžný domluvený termín se sadskými).

Vytvořeno: 30. 5. 2019
Poslední aktualizace: 30. 5. 2019 11:34
Autor: Správce Webu